Rekrutacja do klas pierwszych 2020/2021

 

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Poznaniu informuje, że od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania nie przyjmuje klientów w siedzibie placówki – osiedle Bolesława Chrobrego 105 w Poznaniu.

W związku z powyższym, wszelkie sprawy proszę załatwiać
drogą telefoniczną 61 8225211
lub mailową: sekretariat@zsp11poznan.pl

 

Nabór i rekrutacja

Zasady naboru do klas pierwszych szkół podstawowych.

 

Zgłoszenia i wnioski wraz z załącznikami o przyjęcie dziecka do Szkoły Podstawowej nr 17 proszę pobrać ze strony:

https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/dokumenty

WAŻNE! Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną rodzice proszeni są, aby zgłoszenia (dotyczy dzieci z obwodu szkoły) lub wnioski (dotyczy dzieci spoza obwodu szkoły) o przyjęcie dziecka, jak i pozostałe dokumenty będące potwierdzeniem spełnionych kryteriów wysyłali drogą elektroniczną (skan podpisanego wniosku wraz z załącznikami) lub pocztą tradycyjną (za potwierdzeniem odbioru).

 

sektretariat@zsp11poznan.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 17
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11
os. Bolesława Chrobrego 105
60-681 Poznań

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 9.00-13.00. We wskazanych wyżej godzinach możliwy jest kontakt telefoniczny, nie będzie możliwości rozmowy indywidualnej i przyjmowania interesantów.

 

Opublikowane: 3 kwietnia, 2020

Możliwość komentowania jest wyłączona.