Drodzy Rodzice!

SP 17 to doskonały wybór szkoły dla Waszego Dziecka!

W naszej szkole:

• Edukacja wczesnoszkolna odbywa się w bezpiecznej – wydzielonej części szkoły.
  • Nad harmonijnym rozwojem dziecka czuwa oddane grono pedagogiczne i psychologiczne.
  • Opieka nad dzieckiem: przed i po lekcjach, zapewniona jest w przestronnych, atrakcyjnie wyposażonych salach świetlicowych.
  • Klasy są mało liczne – średnio zapisanych jest w nich 21 uczniów.
  • Lekcje odbywają się w nowoczesnych salach. Każda wyposażona jest w tablicę multimedialną i szerokopasmowy Internet.
  • W czasie edukacji stacjonarnej realizujemy różnorodne projekty, organizujemy konkursy, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjeżdżamy na wycieczki i zielone szkoły.
  • Wypracowaliśmy efektywne metody i formy pracy w warunkach edukacji zdalnej.
  • Współpracujemy z wyższymi uczelniami: UMP, UAM oraz z Polskim Towarzystwem Przyjaciół Astronomii.
  •  Dysponujemy wyjątkowo atrakcyjną bazą sportową.
  • Współdziałamy z klubami sportowymi: Lech Poznań, MUKS Poznań i przedszkolami w ramach projektu – Miasteczko Oświatowe.

Społeczność SP17

Opublikowane: 5 stycznia, 2024