ROK SZKOLNY 2018/2019

 

  • XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół Podstawowych

Wyróżnienie – Lidia Golińska

  • XVIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania
    pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania

finaliści:

Łukasz Adamski

Estera Blandzi

Wiktoria Kania

laureat: Ewa Kotwica

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „PINGWIN 2018”

Laureat: Ewa Kotwica

Wyróżnienie:

Wojciech Meller, Łukasz Adamski

 Wiktoria Kania

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Laureat: Helena Karaszewska klasa 6e

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2019”

Zbigniew Pezda – wynik bardzo dobry

Sobkowiak Piotr – wynik bardzo dobry

Julianna Rogala – wynik dobry

  • „Kangur matematyczny”

wyróżnienie

Daria Sobkowiak, Hubert Matuszak,

Barbara Pezda,  Wiktoria Tymieniecka,

Gabriel Jurewicz, Grzegorz  Studziński,

Dominika Batura, Ignacy Bielecki,

Adrianna Pięta, Aleksander Widman

Polewski Jakub – bardzo dobry

Adamski Łukasz – bardzo dobry

Pezda Zbigniew – bardzo dobry

  • Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Świetlik”

wyróżnienie:

Konwinski Łukasz, Żurowska Martyna,

Pezda Zbigniew, Wojtasz Kajetan, Widman Aleksander

 nagroda:

Klimorowska Karolina, Więclewska Eliza,

Tyczyński Szymon, Adamski Łukasz

  • Ogólnopolski Bieg Chrobrego

I miejsce w kat. dziewczęta 2006-2007 zdobyła Zuzanna Winkel

III miejsce w kat. dziewczęta 2008-2009 zdobyła Martyna Włodarczyk

I miejsce w kat. chłopcy 2006-2007 zdobył Antoni Roth

III miejsce w kat. chłopcy 2008-2009 zdobył Igor Konieczny

III miejsce w kat. chłopcy 2004-2005 zdobył Kacper Szymański


 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

wyróżnienie – Nina Drozdowicz, Hubert Rode,

Antoni Szczuciński, Martyna Żurowska,

Helena Karaszewska, Zbigniew Pezda,

Zofia Rode, Kajetan Wojtasz,

Estera Blandzi, Agata Jacaszek

nagroda – Adamski Łukasz

nagroda – Aleksander Widman

  • Wojewódzki Konkursu Recytatorski dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów

finalistka – Lidia Golińska

  • IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasty w kategorii
    J.K. Rowling „Harry Potter”

4 miejsce – Zbigniew Pezda

5 miejsce – Łukasz Adamski

  • IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasty w kategorii
    literatura C. S. Lewisa „Opowieści z Narnii”

9 miejsce – Wojciech Meller

  • Międzyszkolny Konkursu Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania

finaliści: Łukasz Adamski, Wiktoria Kania

laureat – Jakub Polewski

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych
    klas IV i VI miasta Poznania

finalista – Aleksander Widman

laureat II stopnia – Jakub Polewski

  • XXIV Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2018

wyróżnienie:

Polewski Jakub, Żurowska Martyna,

Płoński Adam, Bielecki Ignacy,

Studziński Grzegorz, Sobkowiak Piotr,

Ławniczak Patrycja, Adamski Łukasz,

Bazyly Jagna, Karaszewska Helena,

Szyszka Damian, Kończak Tymon,

Widman Aleksander, Sobkowiak Krzysztof,

Kania Wiktoria

bardzo dobry wynik: Pezda Zbigniew

  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny ORZEŁ INFORMATYCZNY.

wyróżnienie – Gabriel Jurewicz

laureat – Dawid Bartniczak


 

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

laureat – Maurycy Pochylski

finalista- Aleksander Widman

  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka – Wiktoria Kania

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalista- Marcin Lewandowski

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych
    Klas IV Miasta Poznania i Okolic

laureat I stopnia – Zbigniew Pezda

  • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

wyróżnienie – Łukasz Adamski, Zbigniew Pezda,

Adrianna Pięta, Sara Rachmańczuk, Zofia Rode,

Estera Blandzi, Aleksander Widman

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Organizowane przez Poznański Szkolny
    Związek Sportowy (koszykówka dziewcząt)

II miejsce – Wiktoria Brzeska, Aleksandra Burzyńska,

Marta Głowacka, Natalia Juskowiak, Hanna Kowalska,

Karolina Odrzygoska, Weronika Porwisz, Katarzyna Siejakowska,

Maja Sitek, Aleksandra Tomala, Lena Walczuk, Maja Wojciechowska

  • XXVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta
    Miasta Poznania, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Prezesa WZPN

II miejsce – Groński Tytus, Chłapowski Adam,

Rejniak Jakub, Pałuka Damian, Szymański Kacper,

Bajerski Marcin, Zaremba Maksymilian,

Krzywicki Błażej, Lipiec Szymon

  • XXVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta
    Miasta Poznania, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Prezesa WZPN

III miejsce – Komorowski Remigiusz, Włodarczyk Antoni,

Wojtalik Krzysztof, Chodorski Jan, Chwiłka Oliwier,

Podobiński Piotr, Przybylski Bartosz

  • Wielkopolski Turniej Orlika w Poznaniu organizowany przez Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”

III miejsce – Groński Tytus, Szymański Kacper, Krzywicki Błażej,

Górny Jakub, Chłapowski Adam, Pałuka Damian, Bajerski Marcin,

Lipiec Szymon, Wolicki Maciej, Rejniak Jakub,

Włodarczyk Antoni, Podobiński Piotr

  • Międzyszkolny Konkurs ,,Ja i Przyroda” – etap dzielnicowy

II miejsce drużynowo – Maurycy Pochylski, Emilia Czech, Samuel Kimmel

  • Konkurs plastyczny ,,Las moich marzeń” organizowany przez Regionalną
    Dyrekcję Lasów Państwowych oraz Bibliotekę Raczyńskich w Poznaniu

wyróżnienie -Agata Jacaszek

  • Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

II miejsce drużynowo – Amelia Kucharzewska, Oliwia Jujeczka,

Adrian Sporakowski, Kinga Michalak, Oliwia Surdyk,

Dawid Jankowski, Liwia Goldberg

  • Ogólnopolski Bieg Chrobrego

III miejsce – Oliwia Napierała

  • Drużynowe Mistrzostwa Winograd w Lekkoatletyce

I miejsce reprezentacja żeńska – Wiktoria Brzeska, Aleksandra Burzyńska,

Marta Głowacka, Natalia Juskowiak, Hanna Kowalska, Karolina Odrzygoska,

Weronika Porwisz, Katarzyna Siejakowska, Maja Sitek, Aleksandra Tomala,

Lena Walczuk, Maja Wojciechowska

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

bardzo dobry – Damian Szyszka

bardzo dobry – Marcin Lewandowski

bardzo dobry – Zbigniew Pezda

bardzo dobry – Jakub Polewski

wyróżnienie: Krzysztof Sobkowiak, Aleksander Widman, Bartosz Przybylski,

Mateusz Piaszyk, Emilia Czech, Jakub Miechowicz,

Samuel Kimmel, Jagna Bazyly, Łukasz Adamski,

Michał Lewandowski, Adam Płoński, Patrycja Ławniczak,

Dominika Batura, Antoni Szczuciński, Kajetan Kucharzewski,

Michał Górecki, Mateusz Patlewicz, Barbara Pezda,

Nina Brzezińska, Maciej Czerny


 

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • XXIII Poznański Konkursu Klas Trzecich „Pitagorasek 2016” pod Honorowym
    Patronatem Kuratorium Oświaty w Poznaniu

tytuł „Pitagorasek-2016” – Łukasz Adamski

tytuł „Pitagorasek-2016” – Zbigniew Pezda

wyróżnienie – Jakub Polewski

  • Konkurs Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania pt. „1050 rocznica Chrztu Polski.
    Poznań i Wielkopolska u zarania chrześcijaństwa w Polsce.”

II miejsce – Mateusz Ławniczak

III miejsce – Daria Komorowska

III miejsce – Dawid Kamin

III miejsce – Martyna Sikorska

wyróżnienie – Wiktoria Bąk

  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

laureat – Michał Jarmużek

  • Bieg Winogradzki na terenie TKKF Winogrady

I miejsce – Adrian Pałuka

II miejsce – Emilia Janowska

  • Konkurs plastyczny towarzyszący obchodom 1050 lecia Chrztu Polski

Wyróżnienie Dowództwa Lotnictwa Polskiego w Krzesinach – Dawid Kamin

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

bardzo dobry – Aleksander Widman

bardzo dobry – Marcin Lewandowski

bardzo dobry – Helena Czapczyk

wyróżnienie: Damian Szyszka, Krzysztof Sobkowiak, Emilia Bonk,

Emilia Czech, Wiktoria Kania, Maurycy Pochylski,

Krzysztof Gawron

  • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

wyróżnienie: Samuel Kimmel, Filip Poprawka, Wiktoria Kania

  • Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną w Języku Angielskim
    Scottish Traditions dla uczniów klas IV-VI

wyróżnienie – Łukasz Jackowiak

  • XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania

laureatka – Helena Czapczyk

finalistka – Antonina Sawicka

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Emilii Waśniowskiej”

wyróżnienie – Magdalena Kucharczyk

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki Twórczości Dziecięcej „Dokąd mnie wyobraźnia
    poniesie – ja i bohater mojej ulubionej książki”

I miejsce – Agata Jacaszek

II miejsce – Zofia Gdaniec

  • W Międzyszkolnych Warsztatach Matematycznych „12” organizowanych przez 12 Gimnazjum w Poznaniu I miejsce uzyskali uczniowie z klasy 6E.

Kacper Michalczak, Nikodem Nowak, Michał Jarmużek

  • XVII Ogólnopolski Bieg Chrobrego

II miejsce – Adrian Pałuka

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka – Helena Czapczyk

  • XVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Gżegżółka” pod patronatem
    honorowym Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty

II miejsce – Łukasz Adamski

III miejsce – Amelia Dąbkowska


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Konkurs „Świadomy rowerzysta” organizowany przez Komendę Miejską Policji
    w Poznaniu, Urząd Miasta  Poznania i Starostwo Powiatowe

II miejsce – Julia Kuźniewska

III miejsce – Konrad Dębski

wyróżnienie – Daria Modliszewska

  • XXX Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów

wyróżnienie – Maria Wawrzyniak

  • VII Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

wyróżnienie – Natalia Wojewoda

  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie – Wiktoria Bartkowiak, Emila Bonk, Marcin Lewandowski,

Zofia Robakowska, Helena Czapczyk, Krzysztof Gawron,

Mateusz Ławniczak, Mikołaj Lewandowski

  • XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych
    i XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych
    miasta Poznania i okolic.

Wśród finalistów znalazł się Marcin Lewandowski z klasy IV B.

  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

laureatka – Helena Czapczyk

  • XVI Finał Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej
    Szkół Podstawowych

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu w składzie:

Jakub Huchwajda, Grzegorz Bzdręga, Mateusz Chałupka,

Daniel Dudziński, Marcin Przybylski, Hubert Włodarczak,

Dominik Winkel, Dawid Koza.

  • VII Zawody Wioślarskie „Ergometr dla wszystkich”

I miejsce – Mikołaj Olejnik

II miejsce – Jakub Huchwajda

w konkursie wiedzy o wioślarstwie, zwyciężył Igor Iżycki

w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy IV miejsce

  • XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Dla Uczniów Klas IV
    Szkół Podstawowych Miasta Poznania i Okolic pod patronatem
    Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

finalista – Marcin Lewandowski

  • Turniej Piłkarski z Okazji Wielkopolskiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2014/2015

I miejsce drużyna w składzie:

Jakub Huchwajda, Grzegorz Bzdręga, Mateusz Chałupka,

Daniel Dudziński, Marcin Przybylski, Hubert Włodarczak

  • XVI Ogólnopolski Bieg Chrobrego

III miejsce – Oliwia Wawrzyniak


 

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • XV Ogólnopolski Bieg Chrobrego

I miejsce – Jakub Staniszewski

II miejsce – Lidia Jabłońska

II miejsce – Bartosz Bąk

III miejsce – Gabriela Wenderska

  • IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

I miejsce w finale wojewódzkim i V – VIII miejsce w finale ogólnopolskim 

zespół w składzie: Jakub Huchwajda, Grzegorz Bzdręga, Mateusz Chałupka,

Daniel Dudziński, Marcin Przybylski, Filip Urbaniak, Hubert Włodarczak

  • Zawody wioślarskie „Ergometr dla wszystkich”

I miejsce drużynowo – zespół w składzie: Oliwia Wawrzyniak, Aleksandra Korbas,

Agata Pohl, Paulina Piekarska, Nicol Bocheńska, Patrycja Nowicka, Sandra Mamet,

Wiktoria Makowiecka, Wiktoria Szałkiewicz, Klaudia Skrzypczyk, Lidia Jabłońska,

Natalia Piechocka, Marcin Olejniczak, Michał Kabat, Kacper Krzywda, Dawid Koza,

Mikołaj Olejnik

  • II Wielkopolski Konkurs Poezji Religijnej „Na moich ustach zawsze Jego chwała”

laureatka (II miejsce) – Julia Brzęczek

laureatka (wyróżnienie) – Helena Czapczyk

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureatka – Maria Banaszkiewicz

  • XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Dla Uczniów Klas VI Szkół Podstawowych
    Miasta Poznania i Okolic pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

laureatka I stopnia – Maria Banaszkiewicz

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Dla Uczniów Szkół Podstawowych Klas IV Miasta Poznania i Okolic

laureatka II stopnia – Helena Czapczyk

  • XIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania

laureatka – Helena Czapczyk

  • XIV Konkurs „Złota Żabka”

wyróżnienie w dziedzinie matematyki – Mikołaj Szubert

  • Konkurs Literacki Klas Trzecich Szkół Poznańskich „I Ty możesz zostać pisarzem”

laureat – Zosia Robakowska

laureat – Maciej Jakubiak

  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

laureatka – Helena Czapczyk

wynik bardzo dobry – Marcin Lewandowski, Mikołaj Lewandowski

wyróżnienie – Aleksander Widman, Damian Szyszka, Stanisław Napierała,

Emilia Bonek, Wiktoria Kania, Mateusz Piaszyk,

Michał Jarmużek, Natasza Wiktor, Banaszkiewicz Maria

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Pitagorasek”

laureat – Stanisław Napierała

  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Wiem, co czytam”

wyróżnienie: Wiktoria Kania, Aleksander Widman

  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka”

wyróżnienie – Aleksander Widman

  • Międzyszkolny konkurs „Poznajemy na wesoło kraje Unii Europejskiej”

I miejsce drużynowo zdobyli: Maurycy Pochylski, Konrad Dębski, Samuel Kimmel

  • Międzyszkolny Konkurs Literackiej Twórczości Dziecięcej „Co mnie martwi, co mnie męczy, co mnie śmieszy”

II miejsce na poziomie klas IV – Helena Czapczyk, Magdalena Kucharczyk

III miejsce na poziomie klas V i VI – Agata Pohl


 

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Pitagorasek”

I miejsce indywidualnie – Helena Czapczyk

III miejsce indywidualnie – Marcin Adamczyk

II miejsce – zespół w składzie: Helena Czapczyk, Marcin Adamczak, Natasza Wiktor

  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Wiem, co czytam”

II miejsce – Helena Czapczyk

III miejsce – Michalina Kwiecińska i Wiktoria Kania

  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski

finalistka – Julia Brzęczek

  • XII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania
    pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania

laureaci – Katarzyna Kubiak, Mikołaj Szubert

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny

finalistka – Katarzyna Kubiak

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas VI

finalistka – Katarzyna Kubiak

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV

finalista – Mikołaj Lewandowski

  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie: Wiktoria Bartkowiak, Stanisław Napierała,

Katarzyna Siejakowska, Maja Wojciechowska,

Samuel Kimel, Helena Czapczyk,

Mateusz Ławniczak, Mikołaj Lewandowski,

Hanna Bazyly, Julia Brzęczek,

Maria Banaszkiewicz, Katarzyna Kubiak,

Marta Gajewska, Dagmara Pasiak

  • XIII Konkurs dla Uczniów Szkół Podstawowych „Złota Żabka”

wyróżnienie – Maria Banaszkiewicz

  • XIII Bieg Chrobrego

II miejsce – Angelika Skrzypczak

III miejsce – Hubert Włodarczak

  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych w układach tanecznych

III miejsce – Wiktoria Ciechanowska, Karolina Dyderska,

Zuzanna Konieczna, Dominika Wojtera

  • Zawody „Ergometr wioślarski dla wszystkich”

I miejsce w kategorii dziewcząt – Lidia Jabłońska

IV miejsce w kategorii dziewcząt – Sandra Mamet

  • Krajowy Konkurs Języka Angielskiego „Panda”

wyróżnienie – Oliwia Knocińska


 

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2012

Wynik bardzo dobry – Helena Czapczyk

Wyróżnienie: Michał Jarmużek, Arkadiusz Bąk,

Julia Brzęczek, Maria Banaszkiewicz,

Adam Marciniak, Katarzyna Kubiak,

Dagmara Pasiak, Filip Nowaczyk,

Marcin Wojciechowski, Kamil Przybylski

  • XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Miasta Poznania pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania

finaliści – Mikołaj Szubert, Jakub Dolata

  • XIX Poznański Konkurs Matematyczny Klas Trzecich Szkół Podstawowych Miasta Poznania

laureat – Mikołaj Lewandowski

finaliści – Julia Brzęczek, Kacper Roszczak

  • I Wojewódzki Konkurs Matematyczny

laureat – Filip Nowaczyk

finaliści – Sebastian Jurga, Kamil Przybylski

  • IV Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”

laureat – Adam Wiktor

  • Mistrzostwa Piłki Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Poznania szkół podstawowych

I miejsce – kl. IV

II miejsce – kl. II

III miejsce – kl. III

IV miejsce – kl. VI

  • XIII Bieg Chrobrego

I miejsce (dz.) – Lidia Jabłońska

I miejsce (ch.) – Miłosz Woźniak

I miejsce – Patrycja Olejnik


 

ROK SZKOLNY 2010/2011

  • II miejsce w konkursie „Internetowy Poznań” organizowanym przez ING Bank Sląski

Zuzanna Przybylska, Natalia Czerniak,

Dagmara Pasiak, Weronika Grabczyk

  • III miejsce w etapie miejskim Wojewódzkiego Konkursu „Ja i Przyroda”

Dominika Malinowska, Martyna Grondkowska, Michalina Pohl

  • Ogólnopolski konkurs „Drzewo Roku”

finalistki: Emilia Merda, Agata Piątkiewicz

  • XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki dla uczniów szkół podstawowych

wyróżnienie: Dagmara Pasiak, Michalina Pohl

  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

laureatka – Michalina Pohl

finalistka – Paulina Kwiecińska

  • XV Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

laureatka – Anna Szulta

  • VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

wyróżnienie – Katarzyna Kubiak

  • III Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Laureatki: Agnieszka Langner, Michalina Pohl

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

laureatka – Katarzyna Kubiak

  • XII Ogólnopolski Bieg Chrobrego

I miejsce – Hubert Goncerzewicz

II miejsce – Angelika Skrzypczak

  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka”

IV miejsce – Mikołaj Szubert

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki dla uczniów klas trzecich

wyróżnienie – Igor Kubiak

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.