Uroczyste otwarcie Klubu Naukowej Zabawy
Sensorycznie w SP17

29 marca 2022 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste otwarcie Klubu Naukowej Zabawy – SensoryczniewSP17. Inauguracyjnego przecięcia wstęgi dokonali uczniowie wraz z panem dyrektorem Sławomirem Stancelewskim. Projekt „ SensoryczniewSP17” powstał dzięki funduszom przekazanym przez TVP w ramach charytatywnej akcji „ Reklama Dzieciom”. Sala została wyposażona w nowoczesne urządzenia wspierające rozwój dzieci. W atmosferze zabawy, w trakcie sensorycznego doświadczania świata, ciekawych ćwiczeń i zadań uczniowie będą mogli uporać się z różnymi problemami.

Podczas uroczystego otwarcia Klubu Naukowej Zabawy uczniowie mieli okazję wszystkimi zmysłami doświadczać, poznawać, ocenić i docenić znajdujące się w sali urządzenia i pomoce. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że jest to wspaniałe miejsce!

 

Opublikowane: 1 kwietnia, 2022

Możliwość komentowania została wyłączona.