Poniedziałek 7:30 – 16:00

Środa 7:30 – 16:00

Czwartek 7:30 – 16:00

Piątek 7:30 – 16:00

Mieści się tu wypożyczalnia oraz czytelnia.

Wypożyczyć można lektury dla wszystkich klas i książki z działów:

Bajeczki, wierszyki, opowiadania

Baśnie, legendy, opowiadania

Powieści i opowiadania obyczajowe

Powieści i opowiadania przygodowe

Powieści i opowiadania przyrodnicze

Powieści i opowiadania historyczne

Poezja, utwory dramatyczne

Literatura popularno-naukowa

Oświata, wychowanie, szkolnictwo

Księgozbiór podręczny zawiera encyklopedie, słowniki, leksykony, albumy i atlasy, z których można korzystać w czytelni.

Tutaj również można poczytać gazety i czasopisma lub odrobić lekcje.

Biblioteka posiada też salę wystawową gdzie można obejrzeć wystawy okolicznościowe i inne eksponaty.

INTERNETOWE CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 17 im J. I. Kraszewskiego
W POZNANIU

Europejski Fundusz Społeczny

Zapraszamy do korzystania
z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej

ICIM mieści się w czytelni szkoły. Udostępnia użytkownikom 4 stanowiska komputerowe do samodzielnych poszukiwań w Internecie. Użytkownicy ICIM mają również możliwość pracy z pakietem biurowym Microsoft Office 2007 zainstalowanym na stanowiskach komputerowych, zapisywania danych na nośnikach elektronicznych, skanowania, drukowania oraz korzystania na miejscu z wydawnictw multimedialnych dostępnych w centrum.

ICIM jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach pracy czytelni.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów i nauczycieli do korzystania z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej.

Szczegółowe zasady korzystania z ICIM zostały określone w Regulaminie ICIM.

„INTERNETOWE CENTRA INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ W BIBLIOTEKACH SZKOLNYCH I PEDAGOGICZNYCH” to projekt wdrażany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny, który zakłada m.in. wyposażenie w sprzęt komputerowy i oprogramowanie bibliotek w szkołach publicznych.