Piłka nożna

Klasy piłkarskie pod patronatem KKS LECH Poznań

Wychowanie przez futbol, wychowanie przez sport

Program daje szeroki dostęp do sportu dzieciom z różnych środowisk społecznych, zacieśniając więzi ze szkołą, klubem i domem rodzinnym. Celem programu jest zapewnienie dzieciom i młodzieży zdrowego trybu życia i wypełnienie wolnego czasu przez urozmaicone formy współzawodnictwa sportowego. Zwiększenie liczby godzin w klasach sportowych, prowadzonych przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską, koordynowaną przez KKS Lech Poznań, ma zapewnić prawidłowość procesu szkolenia na poziomie odpowiadającym normom europejskim.

Nauka w klasach patronackich daje możliwość połączenia nauki z systematycznym szkoleniem oraz gwarantuje ciągłość treningu przez cały rok szkolny. Zajęcia prowadzone są na obiektach szkolnych.

Zasadniczym przesłaniem strategii szkolenia dzieci i młodzieży w KKS LECH jest realizacja rozbudowanego programu szkolenia piłkarskiego w połączeniu z zadaniami edukacyjnymi, dlatego organizacja oparta została o systemową współpracę ze szkołami.

Treningi klas sportowych

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.