DRZWI OTWARTE

We wtorek 12 marca 2024 roku, odbyły się Drzwi Otwarte dla dzieci i rodziców pragnących poznać naszą szkołę. Na początku przyszli pierwszoklasiści otrzymali kolorowe niespodzianki. Następnie uczniowie edukacji wczesnoszkolnej zaprezentowali się w części artystycznej. Dzieci i ich rodzice obejrzeli tańce z szarfami, pomponami, wysłuchali piosenek w wykonaniu uczniów klas trzecich. Goście mieli okazję zobaczyć również przedstawienie przygotowane przez uczniów z kółka teatralnego „Metamorfoza”. Po części artystycznej Dyrekcja  szkoły zaprezentowała ofertę edukacyjno- wychowawczą naszej placówki. W tym czasie przyszli pierwszoklasiści doskonale bawili się w bibliotece i świetlicy pod czujnym okiem nauczycielek.W ostatniej części spotkania, goście mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do różnych sal lekcyjnych, gdzie czekały na nich nauczycielki i nauczyciele. Były zabawy językowe, czytanie bajek, puzzle historyczne, tor przeszkód, eksperymenty chemiczne i fizyczne, zabawy taneczne i sensoryczno-relaksacyjne oraz informatyczne przy użyciu nowych technologii.

Mamy nadzieję, że  we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w Szkole Podstawowej nr 17.

Opublikowane: 31 marca, 2024